Kalendarz

lipiec 2024
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Ankieta

Gdzie chciałbyś pojechać na wakacje?

W góry - 66.7%
Nad morze - 33.3%
Nad jezioro - 0%
Do rodziny - 0%

Total votes: 3
The voting for this poll has ended on: 30 Kwi 2013 - 00:00

KLAUZULA INFORMACYJNA O
PRZETWARZANIU DANYCH
OSOBOWYCH

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/678 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenie dyrektywy 95/46/WE ( ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)- zwanego dalej Rozporządzeniem, informujemy, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych i dzieci przetwarzanych w Urzędzie Miasta Poznania jest; Dyrektor Przedszkola Niepublicznego „W Kasztanowym parku” w Poznaniu.
 2. Administrator danych osobowych- Dyrektor Przedszkola Niepublicznego „W Kasztanowym Parku” w Poznaniu- przetwarza Pani/Pana dane osobowe na podstawie wymogów prawa oraz dobrowolnej zgody opiekunów prawnych dziecka.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu/celach:
  a. zapewnienia właściwej edukacji, wychowania i opieki Państwa dziecku podczas pobytu w Przedszkolu Niepublicznym „W Kasztanowym Parku” w Poznaniu,
  b. zapewnienia bezpieczeństwa na terenie Przedszkola, jak również podczas planowanych wyjść i wycieczek,
  c. dokumentacji i promocji działań prowadzonych przez Przedszkole (jeżeli wyrażą Państwo zgodę),
 4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji celu i/lub do czasu wycofania przez Państwa zgody na przetwarzanie ich.
 5. W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych , do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania i przenoszenia, a także prawo do wniesienia sprzeciwu, oraz inne uprawnienia w tym zakresie wynikające z obowiązujących przepisów prawa.
 6. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia czyli zgody na przetwarzanie danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, z obowiązującym prawem.
 7. W przypadku powzięcia informacji o niezgodnym z prawem przetwarzaniu danych osobowych w Urzędzie Miasta Poznania przysługuje Pani/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych.
 8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest obowiązkowe jako wymóg ustawowy lub jest warunkiem umownym w zależności od rodzaju podawanych danych. Jest Pani/Pan zobowiązana/zobowiązany do ich podania , a konsekwencja niepodania danych osobowych będą utrudnienia w zapewnieniu właściwej opieki i bezpieczeństwa oraz zachowaniu ciągłości procesu edukacyjnego w stałej komunikacji z Państwem.
 9. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Pobierz